Сьогодні лісівники ДП «Жовківський лісгосп» спільно з школярами, учасниками шкільних лісництв, дошкільнятами розвішували пташині їдальні у шкільних дворах, парках, скверах, неподалік лісових масивів аби допомогти пережити непростий зимовий період пернатим. Таким чином жовківські лісівники долучились до проведення Всеукраїнської акції ДАЛРУ «Нагодуй птахів взимку».
![](/img7/DSCN8202.jpg)
Звісно, що така благородна місія не була б можливою без наших менших та трохи більших юних помічників. Тішимось, що змогли залучити до процесу багато освітніх закладів Жовківщини та Сокальщини. Діти з великим азартом
...
Читати далі »