Сьогодні лісівники ДП «Жовківський лісгосп» спільно з школярами, учасниками шкільних лісництв, дошкільнятами розвішували пташині їдальні у шкільних дворах, парках, скверах, неподалік лісових масивів аби допомогти пережити непростий зимовий період пернатим. Таким чином жовківські лісівники долучились до проведення Всеукраїнської акції ДАЛРУ «Нагодуй птахів взимку».
![](/img7/DSCN8202.jpg)
Звісно, що така благородна місія не була б можливою без наших менших та трохи більших юних помічників. Тішимось, що змогли залучити до процесу багато освітніх закладів Жовківщини та Сокальщини. Діти з великим азартом допомагали розвішувати годівниці та насипати туди усіляких смаколиків.
![](/img7/130192795_1494676210726801_856994913678534330_n.jpg)
Великою приємністю для лісівників було те, що школярики добре обізнані, що ж можна класти у годівницю, які птахи залишаються зимувати у наших краях і яку велику користь вони приносять і людям, і навколишньому середовищу загалом. Юні природолюби щедро наповнили лісівничі годівнички соняшниковим насінням, хлібними крихтами, зерном, рисом та іншими крупами. На цьому акція не закінчилась – діти пообіцяли приносити корм у годівниці постійно. А ще вони спостерігатимуть, які ж птахи стануть «постійними завсідниками» цих їдалень.
![](/img7/130220233_2505301513097074_1861187929300022853_n.jpg)
Дякуємо учасникам сьогоднішньої акції - педагогічним та шкільним колективам Туринківської, Любельської ЗОШ, ДНЗ с. Любеля, Великомостівському ОЗЗССО( Великомостівське учнівське лісництво), Низівській ЗОШ та Червоноградській школі №13 (Соснівське учнівське лісництво).
![](/img7/DSCN8114.jpg)
Щиро віримо в те, що доброта та чуйне ставлення до природи у підростаючого покоління повернеться сторицею.
|