Усі ми знаємо, що парки в місті є прекрасним засобом збагачення, а нерідко і формування ландшафту міста. І з кожним роком, враховуючи темпи забудов їх необхідність зростає! Це є місце, де можна культурно провести дозвілля, погуляти, вдихнути чистого повітря. Організувати різноманітні культурні, спортивні заходи.
![](/img7/DSCN4777.jpg)
16 березня мешканці Жовкви, за активної підтримки лісівників Жовківського лісгоспу, заклали парк імені Андрея Шептицького!
Розпочинали таку важливу і вкрай потрібну роботу з молитвою. Ієромонах Терентій Довганюк (ЧСВВ) поблагословив добрий початок і покропив свяченою водою усі деревця. Навіть шквальний вітер, подекуди з дощем, не став на заваді цій хорошій справі.
...
Читати далі »