Завершився традиційний мисливський облік тварин у Жовківському лісгоспі. Рахували мисливську дичину за допомогою методу шумового прогону, спостеріганням в місцях підгодівлі, та було опрацьовано первинні матеріали.
Результати проведеної роботи показують тенденцію до збільшення чисельності козулі, зайця-русака, які і є основними представниками мисливської фауни в угіддях Жовківського лісгоспу. А от чисельність дикого кабана дещо зменшилась.![](/img7/1402861184_1fbcf.jpg)
...
Читати далі »