З приходом золотої осені, щорічно у третю неділю вересня в Україні прийнято святкувати День працівників лісу. Це свято для людей, які нерозривно пов’язали свою долю з лісом. Професія лісівника, швидше за все – покликання, бо потребує повної самовіддачі і жертовності. Поряд з цим, це ще й дуже відповідальна та благородна робота. Лісівники сьогоднішні величезною мірою впливають на те, яким буде ліс завтрішній, яким його отримають прийдешні покоління. Великі надії та сподівання покладені на людей цієї професії!
![](/img5/DSCN1565.jpg)
14 вересня в ДП «Жовківське лісове господарство» відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. На цьому заході були присутні
...
Читати далі »