11- 13 травня в Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми пройшов Х Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. В ньому прийняли участь юні лісівники з 23 областей України.
Разом з юними лісівниками та педагогами у Черкаси з’їхалися представники усіх лісогосподарських управлінь та державних лісогосподарських підприємств України. Львівське ОУЛМГ представляли Югансон Артем , Пастушина Ольга, Шиш Василь - учні Соснівського учнівського лісництва ДП «Жовківське господарство», які заняли перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв. Делегацію від Львівщини очолили: завідувач організаційно-масового відділу КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» Матющенко Г.В., керівник Соснівського учнівського лісництва Савіцька Н.Г. та лісничий Соснівського лісництва Биков В.А.
![](/img4/20160518.jpg)
Учасників зльоту привітали перший заступник голови Держлісагентства Христина Юшкевич.
Відбулися презентації виставок досягнень шкільних лісництв та знайомство з містом, команди захистили науково-дослідницькі роботи у галузі лісового господарства, відвідали Трушівське шкільне лісництво та ДП "Чигиринське ЛГ". Для керівників делегацій пройшли педагогічні читання, учасники головного форуму юних лісівників України відвідали екскурсії визначними місцями Черкащини.
Учнівські лісництва є однією з традиційних і в той же час найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони природи . Вони виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють і поглиблюють знання у галузі природничих наук, дають практичні уміння та навички ведення роботи у лісовому господарстві.
|