Щорічно, з приходом золотої осені, лісівники зустрічають своє професійне свято – День працівника лісу! Свято людей, які говорять про себе без зайвого пафосу, людей, які несуть почесну щоденну місію – ростять, доглядають, оберігають і примножують лісові багатства! У їх натруджених руках – майбутнє цілих поколінь. І поки воно у цих руках – можемо бути спокійні за наше зелене багатство. Бо лісівники – дбайливі господарі!
![](/img6/IMG_1138.jpg)
Уже традиційно в четвер, у ДП «Жовківське лісове господарство» пройшли урочистості з нагоди професійного свята.
Розпочались урочистості із святкового молебня біля Богородиці. Усі присутні спільно з о. Василієм Крушельницьким – нашим капеланом лісівників Жовківщини, молилися за здоров’я, мир та процвітання, за добробут та успіх підприємства і його працівників.
![](/img6/DSCN9775.jpg)
Привітати колектив підприємства та ветеранів галузі зібралось чимало гостей, зокрема представників влади Сокальського та Жовківського районів (заступник голови Сокальської районної ради – В. Бойко, заступник голови Жовківської районної ради – А.Жук, заступник голови Жовківської РДА Ю.Дубневич), духовенства (о.Василій Крушельницький), ЗМІ( редактор газети «Голос з-над Бугу» - В.Сорочук).
Почесні гості привітали колектив підприємства на чолі з директором з професійним святом, висловили слова вдячності за щоденну важку працю лісівників і побажали процвітання підприємству. Не обійшлося без відзнак та нагород. Так, колективу ДП «Жовківський лісгосп» в особі директора С.Сохнацького було оголошено подяку Сокальсько-Жовківської єпархії за допомогу в організації хіротонії владики Петра Лози, подяку Жовківської РДА за вагомі здобутки та збереження і примноження лісового багатства. Чудові видання з історії краю Сокальщини подарували представники влади цього краю.
![](/img6/DSCN9931.jpg)
![](/img6/DSCN9903.jpg)
Однією з частин дійства – стало нагородження кращих працівників підприємства грамотами.
![](/img6/DSCN9945.jpg)
Опісля цього, з вітальними словами до присутніх звернувся директор підприємства С. Сохнацький. У своїй святковій промові керівник лісгоспу коротко підбив підсумки діяльності восьми місяців 2018 року. Розповів про те, над чим працює підприємство сьогодні, та окреслив плани на майбутнє.
![](/img6/DSCN0002.jpg)
Керівництво Жовківського лісгоспу завжди пам’ятає і дбає про своїх пенсіонерів. Так і цьогоріч, ветерани лісового господарства завітали на свято. Багато хороших слів було сказано з їх уст на адресу керівництва та усього колективу. Вони отримали грошові премії, як знак вдячності за свою багаторічну працю.
Бо усі ми разом – це велика і дружня лісівнича родина!
Прес-служба ДП «Жовківський лісгосп»
|