У Жовківському лісгоспі тривають весняні лісокультурні акції: "Майбутнє лісу у твоїх руках", "Місячник з озеленення та благоустрою". За ініціативи працівників Соснівського лісництва вкінці минулого тижня було організовано одразу дві такі акції.
Школярі ЗОШ №14 , при якій функціонує шкільне лісництво, допомогли у прибиранні лісу. Діти очистили від сміття кв. 40 Соснівського лісництва.
![](/img6/IMG-b31e6c2945aaf483a017cd0e0d8a8555-V.jpg) ![](/img6/20180331_091634.jpg)
31 березня лісівники Соснівського лісництва спільно з головою Соснівської міськради І.Харчук, апаратом ради м. Соснівки, учасниками ГО «Екомилосердя»(П.Савчук), дітьми з молодіжної організації «NaSOS»(Д.Каганюк), та небайдужими мешканцями озеленили парк біля церкви Св. Петра та Павла. Цього дня активісти висадили понад сто дерев клена гостролистого, липи дрібнолистої, модрини, дуба червоного, горобини.
![](/img6/20180331_091755.jpg) ![](/img6/20180331_093131.jpg)
Дощова погода не стала на заваді учасникам акції, які зробили хорошу справу для свого міста, довкілля, майбутніх поколінь.
|