28 березня у 10 кварталі Великомостівського лісництва (виділ19) на площі 1,3га відбулась посадка нових лісів у рамках Акції "Майбутнє лісу у твоїх руках".
У посадці взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації п.Пелих О.З., депутати Сокальської районної Ради, міський голова Великих Мостів п.Ройко Я.Г., викладачі кафедри екології НУ «Львівська політехніка» та учні Великомостівської школи-ліцею.
![](/img3/20160328_01.jpg)
![](/img3/20160328_02.jpg)
![](/img3/20160328_03.jpg)
![](/img3/20160328_04.jpg)
![](/img3/20160328_05.jpg)
![](/img3/20160328_06.jpg)
![](/img3/20160328_07.jpg)
![](/img3/20160328_08.jpg)
|