Уже стало доброю традицією у третій четвер травня відзначати Міжнародний день вишиванки! Так і цьогоріч, працівники ДП «Жовківське лісове господарство» одягли свої вишиванки, тим самим показуючи свою солідарність з святом, яке стало всесвітнім.
![](/dscn3340_zagalna.jpg)
Вишиванка – не просто гарна, святкова одежа, це генетичний код нашого народу, який вирізняє нас з-поміж інших народностей. Зрештою,це ще й оберіг, адже кольори та візерунки, якими прикрашають вишивані сорочки володіють певним змістом.
![](/img5/dsc_1894_divchata.jpg)
Колектив нашого підприємства таким чином долучився до популяризації українських традицій.
![](/img5/dscn3348_khlopci.jpg)
Прес-служба ДП «Жовківське лісове господарство
|