Сьогодні у Жовкві відбулось святкове віче присвячене Дню Прапора , за участі представників влади району, підприємств та громадських організацій, духовенства, дитячих та юнацьких колективів, та усіх свідомих мешканців Жовківщини. Представники від ДП «Жовківський лісгосп» теж узяли участь в цьому масовому дійстві.
![](/img5/DSCN0899.jpg) ![](/img5/DSCN0903.jpg) ![](/img5/DSCN0919.jpg)
Святкова хода розпочалась від Народного дому , а кульмінацією урочистостей стало піднесення прапорів на площі Вічевій. Перед цим, єпископ Сокальсько-Жовківський – владика Михаїл Колтун разом з іншими священниками відправив молебень та освятив прапори.
![](/img5/DSCN0936.jpg)
Після того як прапори, під мелодію державного гімну, урочисто підняли голова ЖРДА, заступник голови районної ради та заступник міського голови м. Жовква спільно з учасниками АТО, дитячі танцювальні колективи представили свої патріотично-хореографічні композиції.
![](/img5/DSCN0960.jpg)
Державний прапор України – один з найголовніших її символів. День державного прапора України було встановлено на честь багаторічної історії створення України, державної символіки нашої незалежної країни, а також з метою виховання поваги громадян до державних українських символів. Жовтий колір символізує стигле колосисте хлібне поле, а блакитний - ясне і мирне небо над ним.
![](/img5/DSCN0964.jpg)
Нехай наш стяг стане оберегом для українських воїнів-захисників, а для кожного українця – символом віри в перемогу нашого народу!
Прес-служба ДП «Жовківський лісгосп»
|