У рамках Марафону робітничих професій, який організовує Жовківська філія Львівського центру зайнятості, минулого тижня наше підприємство відвідали учні-старшокласники Сопошинської школи. Цього ж дня завітали з ексукрсією на підприємство юнаки з Жовківського навчально-реабілітаційного центру «Злагода».
![](/img6/diti_soposhin.jpg) ![](/img6/diti_soposhin5.jpg)
Професіографічну екскурсію по території лісокомплексу Жовківського лісгоспу проводили працівники лісгоспу. Зокрема, школярам показали роботу нової технологічної лінії з розпилювання деревини, усіх деревообробних верстатів. Юнаків ознайомили з технологічним процесом розпилювання круглого лісу.
![](/img6/DSCN4210.jpg) ![](/img6/DSCN4204.jpg)
Окрім цього, вихованці НРЦ «Злагода», разом зі своїм наставником, вчителем трудового навчання Ветвіцьким Б.М. прослухали коротку інформацію про лісокультурну та лісозаготівельну діяльність підприємства.
Прес-служба ДП "Жовківський лісгосп"
|