5 травня у залі засідань ДП «Жовківське лісове господарство» відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу на кращий малюнок та твір на лісову тематику «Людина і ліс».
![](/img5/DSCN9583.jpg)
Школярі разом зі своїми наставниками прибули на цей захід. Особисто привітати дітей, та вручити їм призи прийшов наш директор Степан Сохнацький.
![](/img5/DSCN9552.jpg) ![](/img5/DSCN9574.jpg)
У конкурсі на кращий малюнок перше місце посіла Безугла Настя (Жовківська ЗОШ №3), Боруц Анна (Воле-Висоцька ЗОШ), Балущак Христина (Гребінцівська ЗОШ). Приз – 300 гривень.
Друге місце зайняли: Білик Марія ( Туринківська ЗОШ), Хохлова Наталя (Любельська ЗОШ), Звір Роксолана (Жовківська ЗОШ №2). Приз – 200 гривень.
Третє місце розділили між собою Завада Ярина (Мокротинська ЗОШ),Заяць Діана (Великодорошівська ЗОШ) та Милькус Софія (Жовківська ЗОШ №2). Приз – 100 гривень.
У конкурсі на кращий твір перемогу здобули : Гаврилюк Вікторія (Великогрибовицька ЗОШ),Затушевська Валерія (Добросинська ЗОШ), Шурко Діана (Гребінцівська ЗОШ).
Друге місце і премію 200 гривень отримали: Гола Юлія (Любельська ЗОШ), Вовчко Вероніка (Сопошинська ЗОШ), Чапляк Василь (Кунинська ЗОШ).
Власниками третіх місць і грошової премії 100 гривень стали: Солтис Василина (Деревнянська ЗОШ), Звір Соломія (Жовківська ЗОШ №2) та Прикута Анжеліка (Жовківська ЗОШ №3).
Усі інші учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.
![](/img5/DSCN9589.jpg)
Після церемонії нагородження директор нашого підприємства провів невеличку екскурсію для школярів по дендропарку Жовківського лісгоспу. Він наголосив, що для лісівників дуже важливим є усвідомлення школярами значущості лісів для людини, їх ознайомлення з проблемами лісу та екологічного становища свого краю.
![](/img5/DSCN9612.jpg)
Усі присутні сьогодні щиро дякували за теплу зустріч та пізнавальну інформацію. Ну а ми ще раз вітаємо усіх переможців та учасників цьогорічних конкурсів і кажемо їм: «До нових зустрічей!»
Прес-служба ДП «Жовківський лісгосп»
|