На даний час в мисливських угіддях ДП «Жовківський лісгосп» ще триває сезон полювання. Однак те, що для одних є улюбленим хобі та розвагою, для інших є щоденною працею по збереженню чисельності мисливських тварин та охороні їх від браконьєрів.
Для збереження та примноження представників мисливської фауни працівники єгерської служби щороку у зимовий період проводять підгодівлю тварин. На цей підгодівельний сезон підприємством було заготовлено 20 центнерів сіна, 40 центнерів кукурудзи в пагонах, 20 центнерів вівса, 20 центнерів пшениці та 300 штук кормових віників.
![](/img3/20160216_02.jpg)
В угіддях проводилось оновлення біотехспоруд: 5 годівниць замінено повністю, всі решта відремонтовані.
![](/img3/20160216_03.jpg)
Працівники єгерської служби лісгоспу постійно відстежують динаміку збільшення чи зменшення тварин. Нещодавно закінчився облік мисливських видів звірів та птахів. За його результатами відмічено позитивну динаміку у збільшенні чисельності зайця-русака, козулі та кабана.
|