21 березня, у Міжнародний день Лісів, в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», на території ДП «Жовківський лісгосп» пройшла весняна посадка лісу у Зіболківському лісництві. Уже доброю традицією стала щорічна участь у таких заходах працівників Жовківської РДА. Але прийти і посадити своє дерево могли усі охочі і небайдужі мешканці. Також участь у висадці лісових культур взяв сільський голова Зіболок і директор табору «Росинка», що знаходиться на території Зіболківського лісництва.
На щастя, погода виявилась сприятливою, а головне, - усі приступили до роботи з хорошим настроєм. Директор ДП «Жовківський лісгосп» Степан Степанович Сохнацький розповів присутнім детальніше про ділянку, на якій велись лісовідновлювальні роботи, про схеми змішування посадкового матеріалу та особливості грунту. А також говорив про плани лісничих нашого лісгоспу на весну 2017 року. Отож, найближчим часом у планах ДП «Жовківський лісгосп» запроектовано штучне і природне лісовідновлення на 177 ділянках загальною площею – 248 га. Протягом усього періоду дії акції «Майбутнє лісу у твоїх руках -2017» буде використано 1453,97 тис. шт. сіянців і саджанців 11 видів деревно-чагарникових порід. Крім традиційних для території підприємства сосни звичайної, дуба звичайного, вільхи чорної заплановано введення до початкового складу лісових культур – модрини європейської, ялини європейської, клена гостролистого, а також створення реміз з яблуні і груші лісової. Степан Степанович провів невеличкий інструктаж як правильно висаджувати лісові культури і всі учасники акції приступили до роботи. Допомагали їм у цьому наші працівники – головний лісничий Юрій Петрович Соболь, інженер з розведення лісових культур Звір Василь Петрович, та помічник лісничого Зіболківського лісництва – Тягло Володимир Юрійович.
![](/img5/20170321_01.png)
Напевно, робота, яка приносить користь твоєму краю, та й зрештою усій планеті не втомлює. Так і сьогодні, усі попрацювали на славу. Учасників переповнювало почуття гордості за свій внесок у долю лісу. Як сказала голова апарату управління Жовківської РДА - Анна Андріївна Богуш ,уже 5 років поспіль працівники РДА з радістю зголошуються на подібні заклики нашого підприємства, вони розуміють усю важливість таких ініціатив. Адже посаджене деревце є символом нового життя, недарма ж Міжнародний день Лісів відзначають саме навесні.
![](/img5/20170321_02.png)
![](/img5/20170321_03.png)
Олег Миронович Гусак – сільський голова Зіболок теж зізнався у своїй любові до лісу, тому допомогти у висаджуванні лісових культур було для нього справою честі.
![](/img5/20170321_04.png)
Проявили зацікавлення нашою роботою і журналісти ТРК «Львів», про цей захід вони підготували свій новинний сюжет на телебаченні.
![](/img5/20170321_05.png)
Усіх учасників кампанії із висадки лісу частували свіжим березовим соком. Адже найкраще смакує те, що дарує природа.
![](/img5/20170321_06.png)
Результатом нашої спільної роботи сьогодні стало висадження 10870 шт. сіянців, з них – сосни звичайної – 6510шт., дуба черешчатого – 2170 шт., ялини європейської -1080 шт., модрини європейської – 1080шт. .
Такі ініціативи спрямовані на те, щоб краще зрозуміти роль лісів у житті людства. А їх значення важко переоцінити, ліси є загальним надбанням людства, це унікальна екосистема, цілісний живий організм, який потребує дбайливого догляду з нашого боку. Тому робота працівників лісової галузі з громадськістю є як ніколи актуальною. Її основною метою є поширення знань про ліси, участь громадськості у лісопоширенні та лісорозведенні.
![](/img5/20170321_07.png)
Прес-служба
ДП "Жовківський лісгосп"
|