Жовківські лісівники привезли із мисливського фестивалю, що проходив 31 серпня у Сколе, диплом призера за зайняте III місце( по результатах конкурсів), пам’ятні подарунки та масу хороших вражень!
![](/img7/DSCN1909.jpg)
На фестивалі зустріли багато гостей, друзів лісу, поціновувачів мисливства. Усіх бажаючих частували мисливськими стравами, приготованими на вогні в процесі святкового заходу.
Насичена програма свята включала в себе молебень, посвячення штандартів мисливських колективів, вітання поважних гостей, імітацію голосів мисливських тварин, виставку собак, мисливські сурми, майстер-класи для дітей і ще багато різного та цікавого.
Ціллю фестивалю, безумовно, було піднесення культури мисливства та полювання до європейського рівня, популяризація мисливців, як людей, які мислять,охороняють та примножують мисливську фауну.
![](/img7/DSCN1631.jpg)
Свято відбулось і вдалось на славу! Це було справжнє мисливське дійство у дусі кращих традицій. Віримо , що фестиваль стане традиційним, бо численні гості заходу дякували за частування, та обіцяли завітати у наступному році.
![](/img7/DSCN1728.jpg)
Прес-служба ДП "Жовківський лісгосп"
|