14 жовтня Україна відзначає день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня українці з давних-давен відзначали День українського козацтва та було створено Українську повстанську армію. Починаючи з минулого року в цей день Україна святкує День захисника Вітчизни на державному рівні.
Працівники ДП “Жовківське лісове господарство” від усього серця вітають захисників нашої держави з цим знаменним святом. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних а Пресвята Богородиця, що завжди вважалася покровителькою і заступницею славного українського війська, принесе нам мир, добро, благополуччя, гідне і щасливе майбутнє для нашого народу.
Особливу шану та подяку надсилаємо у різні точки проведення АТО де служили та служать мобілізовані працівники нашого підприємства: Леськів Ю.М., Кобрин А.В. Широковський М.Г., Харко Р.С., Тягло В.Ю., Канцір В.Я., Бучко О.Є., Горлай В.Я., Білецький Б.М.. Усіх їх наказом по підприємству відзначено преміями та нагороджено грамотами.
![](/img2/20151014.png)
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.
Слава Україні!
Героям Слава!
|